Reštaurácia

Fiaker je pre nás viac ako len reštaurácia. Dizajn interiéru pripomína tatranských furmanov a predovšetkým nášho deda Alberta Šefca. Ten ako furman so svojím vozom celých 33 rokov zásoboval tatranské chaty.

Reštaurácia Fiaker Vysoké Tatry Tatranská Lomnica Penzión Zora Family

Stravovanie


Reštaurácia s barom je otvorená denne od 7:30 do 22:00 a ubytovaným hosťom ponúka možnosť stravovania formou polpenzie. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov od 7:30 do 10:00. Večera je trojchodová s výberom z troch hlavných jedál a podáva sa od 18:00 do 22:00. Obed je servírovaný formou à la carte vždy od 12:00 do 14:00.

Vyberte si z našej zimnej ponuky

Terasa


Príjemné posedenie v lete aj v zime si môžete dopriať na  našej terase, kde sa usadíte do pohodlných fiakrov. Terasa je súčasťou reštaurácie, a tak si aj tu môžete vychutnať naše špeciality.

Kaviareň a reštaurácia Fiaker Vysoké Tatry Tatranská Lomnica Penzión Zora Family

Kaviareň


Ak patríte k ľuďom, ktorí si radi vychutnávajú dobrú kávu v príjemnom prostredí, tak Vám určite ulahodí naša kaviareň, ktorá poskytuje priestor nielen na oddych, ale aj na pracovné stretnutia a prezentácie. Samozrejmosťou je internet a wifi pripojenie.


Špecialita kuchyne


Špecialitou reštaurácie je drevené korýtko s opekanými pirohmi – takými, aké nám vždy pripravovala naša babka Anna. Určite však ochutnajte aj ďalšie z jej osvedčených špecialít – napríklad netypickú hruškovú štrúdľu.

Reštaurácia Fiaker Vysoké Tatry Tatranská Lomnica Penzión Zora Family Špeciality kuchyne Pirohy
Reštaurácia Vysoké Tatry Tatranská Lomnica Penzión Zora Family Špeciality kuchyne Hrušková štrúdľa

Náš dedo Albert pred Chatou pri Zelenom plese

Spoločenské akcie

Kapacita reštaurácie Fiaker je 50 až 60 osôb a náš tím sa s radosťou postará aj o prípravu rôznych spoločenských akcií a rodinných osláv. V prípade záujmu Vám vieme zabezpečiť aj živý hudobný doprovod či cimbalovú muziku.