Reštaurácia

Fiaker je pre nás viac ako len reštaurácia. Dizajn interiéru pripomína tatranských furmanov a predovšetkým nášho deda Alberta Šefca. Ten ako furman so svojím vozom celých 33 rokov zásoboval tatranské chaty.

Reštaurácia Fiaker Vysoké Tatry Tatranská Lomnica Penzión Zora Family

Stravovanie


Reštaurácia s barom je otvorená denne od 7:30 do 22:00 a ubytovaným hosťom ponúka možnosť stravovania formou polpenzie. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov od 7:30 do 10:00. Večera je trojchodová s výberom z troch hlavných jedál a podáva sa od 18:00 do 20:00. Obed je servírovaný formou à la carte vždy od 12:00 do 14:00.

Jedálny lístok
Septembrové menu Reštaurácia Vysoké Tatry Tatranská Lomnica

Terasa


Príjemné posedenie v lete aj v zime si môžete dopriať na  našej terase, kde sa usadíte do pohodlných fiakrov. Terasa je súčasťou reštaurácie, a tak si aj tu môžete vychutnať naše špeciality.

Kaviareň a reštaurácia Fiaker Vysoké Tatry Tatranská Lomnica Penzión Zora Family

Kaviareň


Ak patríte k ľuďom, ktorí si radi vychutnávajú dobrú kávu v príjemnom prostredí, tak Vám určite ulahodí naša kaviareň, ktorá poskytuje priestor nielen na oddych, ale aj na pracovné stretnutia a prezentácie. Samozrejmosťou je internet a wifi pripojenie.


Špecialita kuchyne


Špecialitou reštaurácie je drevené korýtko Gazdovský tanier – taký, aký nám vždy pripravovala naša babka Anna. Určite však ochutnajte aj ďalšie z jej osvedčených špecialít – marhuľovo-tvarohové guľky.

Náš dedo Albert pred Chatou pri Zelenom plese

Spoločenské akcie

Kapacita reštaurácie Fiaker je 50 až 60 osôb a náš tím sa s radosťou postará aj o prípravu rôznych spoločenských akcií a rodinných osláv. V prípade záujmu Vám vieme zabezpečiť aj živý hudobný doprovod či cimbalovú muziku.